KODĖL RENKASI MUS?

KIEKVIENAS KLIENTAS YRA UNIKALUS. MŪSŲ SPRENDIMAS TAIP PAT.

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir netrukus su Jumis susisieksime.


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip galiu sumažinti elektros sąskaitas turint saulės elektrinę?

Visi mes naudojame elektrą namie. Ją perkame iš elektros skirstymo operatoriaus ESO ir kiekvieną mėnesį apmokame sąskaitas. Kadangi saulės elektrinė generuoja elektrą, tad vartodami šią pagamintą elektrą, Jūs nebeperkate jos iš ESO. Vadinasi suvartojate mažiau elektros iš ESO ir sąskaitos sumažėja. Be to jeigu pagaminate daugiau elektros nei suvartojate, ją galite „pasaugoti“ ESO tinkluose dvipusės apskaitos pagalba.

Kaip galiu sumažinti elektros sąskaitos turint saulės elektrinę?

Kiekvieną dieną naudojame elektros energiją vykdant savo veiklą. Ją perkame iš elektros skirstymo operatoriaus ESO (galbūt kartu ir iš nepriklausomo tiekėjo) bei kiekvieną mėnesį apmokame sąskaitas. Kadangi saulės elektrinė generuoja elektrą, tad vartodami šią pagamintą elektrą, Jūs nebeperkate jos iš ESO. Vadinasi suvartojate mažiau elektros iš ESO ir sąskaitos sumažėja.

Per kiek laiko atsiperka saulės elektrinė?

Saulės elektrinių atsipirkimas verslo klientams prasideda nuo 7 metų. Jis priklauso nuo įvairių kintamųjų – paros metas, kuomet naudojama elektra, pagrindas ant kurio montuojama elektrinė, turimas elektros tarifas.

Kokios galios elektrinę pasirinkti?

Skirtingai nuo privačių klientų, verslo klientai labiausiai turėtų atkreipti dėmesį į savo objektų pikinius elektros suvartojimus. Saulės elektrinę optimalu įrengti tokią, kurios maksimali generacija neviršytų minimalaus objekto suvartojimo. Tai yra, kad bet kokiu atveju, saulės elektrinės pagamintos kilovatvalandės būtų suvartojamos iš karto. Būtent pagal tai ir reikėtų parinkti saulės elektrinės galią. Bet kokiu atveju, mes padedame pasirinkti reikiamos galios elektrinę.

Kokių gamintojų įrangą montuojame?

Bendradarbiaujame su keliais gamintojais, kurių įranga yra patikrinta ir kokybiška. Modulius renkamės arba lietuviškus Solitek (BOD Group), arba pasaulinius lyderius – Canadian Solar (Kanada), Trina (Kinija). Įtampos keitikliai (inverteriai) – Fronius (Austrija) arba Solar Edge (Izraelis). Tai daugiau nei 20 metų gamyboje besispecializuojančios įmonės. Montavimo medžiagas renkamės iš aliuminio, nerūdijančio plieno, plastiko ir kitų medžiagų konstrukcijas, kurioms suteikiama 10 metų garantija. Didžiąją dalį šių medžiagų tiekia Profiness (Vokietija), kurie taip pat jau du dešimtmečius gamina saulės elektrinių montavimo įrangą.

Kokias garantijas suteikiame?

Savo statomoms elektrinėms suteikiame šias garantijas:
– 25-30 metų 80-90% efektyvumo garantijos moduliams;
– Inverteriui suteikiame 7-12 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 20 metų;
– Tvirtinimo konstrukcijai 10 metų garantiją;
– Montavimo darbų 5 metų garantija.

Ar galiu gauti paramą saulės elektrinei?

Šiuo metu galima pretenduoti į paramą atsinaujinančių išteklių naudojimui pramonės paskirties pastatuose. Užpildykite užklausos formą ir susisiekę su Jumis pristatysime šią paramą išsamiau.

Noriu visiškai atsijungti nuo elektros tinklų. Ar tai įmanoma?

Teoriškai šis atsijungimas yra įmanomas jau dabar. Tačiau praktiškai yra labai svarbu žinoti kokio tipo objektą norite atsijungti. Jeigu tai yra gyvenamasis namas, kuris žiemą vartoja labai daug elektros, tai atsijungimas bus labai brangus, nes reikės daug baterijų. Tačiau jeigu tai yra sodo namas, kuriame būnate tik vasarą ar savaitgaliais, tai jam pakaktų ir nedidelės baterijų talpos, kas leistų pasiekti konkurencingą kainą. Susisiekite su mumis el. paštu info@nogrid.lt ir mes pateiksime išsamesnę informaciją koks sprendimas būtų geriausias Jums.

PRIVATUMO IR RINKODAROS POLITIKA

Privatumo politika

Kaip ir dauguma interneto svetainių, UAB „Nogridas“ svetainė renka duomenis apie www.nogrid.lt lankytojus. Tai UAB „Nogridas“ suprasti, kiek naudinga yra mūsų interneto svetainė, ir kaip ją tobulinti ateityje.

Rinkdama duomenis interneto svetainėje, UAB „Nogridas“ visada vadovaujasi šia Privatumo politika, kurioje rasite išsamią informaciją apie tai, kokius UAB „Nogridas“  renka, kaip šiuos duomenis naudoja, ir kas turi prieigą prie šių duomenų.

Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti savo privatumą, ir UAB „Nogridas“  užtikrina galimybę jomis pasinaudoti. UAB „Nogridas“ svarbu sudaryti Jums sąlygas naudotis savo teisėmis, tad toliau rasite informaciją, kaip tai galite padaryti.

Skirkite laiko perskaityti šią politiką ir, jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų dėl šios politikos, susisiekite su UAB „Nogridas“.

Jūsų duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojai yra UAB „Nogridas“.

Su UAB „Nogridas“ duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti elektroniniu paštu: info@nogrid.lt

Kokius duomenis renka UAB „Nogridas“ ir kaip juos naudoja

Interneto svetainės lankomumo statistika

UAB „Nogridas“ nuolat tobulina savo interneto svetainę ir siekia, kad naudotis ja būtų kuo lengviau. Todėl UAB „Nogridas“ būtina žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie jungiasi, kokias naršykles ir įrenginius naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys.

UAB „Nogridas“ renka šią informaciją naudodama automatinį „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia UAB „Nogridas“ užfiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine.

Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800

Būdama verslo įmone, UAB „Nogridas“ naudoja šiuos duomenis turėdama teisėtą interesą geriau suprasti savo klientų poreikius ir pageidavimus tam, kad galėtų geriau teikti paslaugas bei padaryti publikuojamą informaciją labiau prieinama.

Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama UAB „Nogridas“ interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų, bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.
Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra UAB „Nogridas“ teisėtas interesas užtikrinti UAB „Nogridas“ interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

Slapukai (angl. Cookies)

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.

Kaip UAB „Nogridas“ naudoja slapukus?

UAB „Nogridas“ naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename tinklapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.

Kiti slapukai leidžia UAB „Nogridas“ stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – UAB „Nogridas“ šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra UAB „Nogridas“ teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia: http://www.youronlinechoices.com/. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus; be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Profiliavimas

UAB „Nogridas“ gali naudoti interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotų lankomumo bei demografines tendencijas, tačiau UAB „Nogridas“ nesukuria individualių asmeninių profilių kiekvienam lankytojui.

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų

Prieigą prie statistinių duomenų apie UAB „Nogridas“ lankytojus turi UAB „Nogridas“ darbuotojai, dirbantys UAB „Nogridas“ rinkodaros ir IT padaliniuose, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.

Taip pat, prieigą prie techninių įrašų gali turėti UAB „Nogridas“ partneriai, kurie teikia UAB „Nogridas“ interneto svetainės turinio valdymo įrankius arba UAB „Nogridas“ svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.

„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia: https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html.

Kiek ilgai UAB „Nogridas“ išsaugo duomenis

UAB „Nogridas“ naudoja surinktus duomenis analizei iki trejų metų.

Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti

Susisiekę su UAB „Nogridas“ el. paštu info@nogrid.lt, galite pasinaudoti savo teise:

  • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
  • prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
  • prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.

Jei Jums paprašius Jūsų asmens duomenys yra ištrinami, UAB „Nogridas“ išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su UAB „Nogridas“.

Galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

Rinkodaros politika

UAB „Nogridas“ siekia su klientais ir kitais naujienlaiškių gavėjais dalintis tik aktualiomis ir savalaikėmis naujienomis, teisiniais pranešimais, kvietimais į renginius bei kita informacija. UAB „Nogridas“  tai įgyvendina vadovaudamasi šia Rinkodaros privatumo politika, kuri saugo Jūsų privatumo interesus.

Rinkodaros privatumo politika nurodo, kokius Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais renka UAB „Nogridas“, kaip juos naudoja ir kam atskleidžia. Taip pat šioje politikoje pateikiama svarbi informacija apie Jūsų turimas teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis.

Prašome susipažinti su Rinkodaros privatumo politika ir susisiekti su UAB „Nogridas“, jei turite su ja susijusių klausimų ar komentarų.

Jūsų duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojai yra UAB „Nogridas“.

Su UAB „Nogridas“ duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti elektroniniu paštu: info@nogrid.lt

Kokius duomenis renka UAB „Nogridas“ ir kaip juos naudoja

Norėdami užsiprenumeruoti UAB „Nogridas“ el. paštu siunčiamus pranešimus, UAB „Nogridas“ svetainėje www.nogrid.lt turite užpildyti anketą, kurioje prašoma pateikti savo kontaktinius duomenis (el. paštą).

Norėdami gauti pasiūlymą www.nogrid.ltsvetainėje galite užpildyti formą, kurioje prašoma pateikti savo kontaktinius duomenis (el. paštą, vardą, pavardę, miestą, gatvės numerį, telefono numerį).

UAB „Nogridas“ taip pat renka Jūsų verslo kontaktinius duomenis, kai apsikeičiate vizitinėmis kortelėmis su UAB „Nogridas“ susitikimuose ar renginiuose, arba kai pateikiate savo kontaktinę informaciją registruodamiesi į UAB „Nogridas“ renginius.

UAB „Nogridas“ rinkodaros komunikacija vykdoma el. paštu, telefonu ir stengiantis apriboti gavėjų sąrašą tik tais asmenimis, kuriems siunčiamas pranešimas yra aktualiausias.

Išsiuntus pranešimą, UAB „Nogridas“ gali rinki statistinius duomenis apie Jūsų elgesį su pranešimu, pavyzdžiui, ar atidarėte el. laišką, kokias nuorodas paspaudėte, kokiu įrenginiu naudojotės ir kokios jo techninės savybės. UAB „Nogridas“ tai daro sekdama registruojamą informaciją apie Jūsų prieigą prie UAB „Nogridas“  svetainės arba slapukų (angl. cookies) pagalba (jei duodate sutikimą).

Kai užsisakote UAB „Nogridas“ pranešimus interneto svetainėje, UAB „Nogridas“  naudoja Jūsų asmens duomenis remdamasi Jūsų sutikimu.

UAB „Nogridas“ siunčia Jums rinkodaros pranešimus remdamasi UAB „Nogridas“ teisėtu interesu vystyti verslo santykius su Jumis ar Jūsų atstovaujamomis įmonėmis. UAB „Nogridas“ seka šios komunikacijos efektyvumo statistiką siekdama pagerinti komunikaciją.

Kas turi prieigą prie Jūsų asmens duomenų

Jūsų asmens duomenys gali būti atskleidžiami:

  • Su jumis bendraujantiems arba už rinkodarą atsakingiems UAB „Nogridas“ darbuotojams;
  • Trečiosioms šalims, kurios teikia paslaugas UAB „Nogridas“, tarp jų – rinkodaros įmonėms, informacinių technologijų paslaugų teikėjams, audito įmonėms ir kitiems tiek, kiek tai būtina rinkodaros vykdymo tikslais.

Kiek laiko UAB „Nogridas“ saugo Jūsų asmens duomenis

Jūsų kontaktinė informacija ir informacija, susijusi su Jūsų verslu ar veikla, bus saugoma ir tvarkoma rinkodaros tikslais tol, kol Jūs ar Jūsų atstovaujama organizacija dirba su UAB „Nogridas“. UAB „Nogridas“ imasi priemonių kuo geriau užtikrinti, kad neaktualūs asmens duomenys būtų atnaujinti, o nebereikalingi asmens duomenys – ištrinti.

Asmens duomenys, naudojami siunčiant naujienlaiškius, bus saugomi ir tvarkomi šiuo tikslu tol, kol, jei taikoma, atšauksite savo sutikimą, arba atsisakysite UAB „Nogridas“  naujienlaiškių prenumeratos, tačiau ne ilgiau nei 2 metus po Jūsų paskutinės sąveikos su UAB „Nogridas“ naujienlaiškiais.

Jūsų teisės ir kaip jomis pasinaudoti

Susisiekę su UAB „Nogridas“  el. paštu info@nogrid.lt, galite pasinaudoti šiomis teisėmis:

  • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
  • prašyti ištaisyti asmens duomenis;
  • prašyti ištrinti savo asmens duomenis;
  • atšaukti duotą sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais galite turėti teisę reikalauti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą ar nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.
Galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.

Jei Jums paprašius asmens duomenys yra ištrinami, UAB „Nogridas“ išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti UAB „Nogridas“ ar trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su UAB „Nogridas“.

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

 

[/accordion] [/col] [/row]

Naudingi Straipsniai