KODĖL RENKASI MUS?

KIEKVIENAS KLIENTAS YRA UNIKALUS. MŪSŲ SPRENDIMAS TAIP PAT.

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir netrukus su Jumis susisieksime.


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip galiu sumažinti elektros sąskaitas turint saulės elektrinę?

Visi mes naudojame elektrą namie. Ją perkame iš elektros skirstymo operatoriaus ESO ir kiekvieną mėnesį apmokame sąskaitas. Kadangi saulės elektrinė generuoja elektrą, tad vartodami šią pagamintą elektrą, Jūs nebeperkate jos iš ESO. Vadinasi suvartojate mažiau elektros iš ESO ir sąskaitos sumažėja. Be to jeigu pagaminate daugiau elektros nei suvartojate, ją galite „pasaugoti“ ESO tinkluose dvipusės apskaitos pagalba.

Kaip galiu sumažinti elektros sąskaitos turint saulės elektrinę?

Kiekvieną dieną naudojame elektros energiją vykdant savo veiklą. Ją perkame iš elektros skirstymo operatoriaus ESO (galbūt kartu ir iš nepriklausomo tiekėjo) bei kiekvieną mėnesį apmokame sąskaitas. Kadangi saulės elektrinė generuoja elektrą, tad vartodami šią pagamintą elektrą, Jūs nebeperkate jos iš ESO. Vadinasi suvartojate mažiau elektros iš ESO ir sąskaitos sumažėja.

Per kiek laiko atsiperka saulės elektrinė?

Saulės elektrinių atsipirkimas verslo klientams prasideda nuo 7 metų. Jis priklauso nuo įvairių kintamųjų – paros metas, kuomet naudojama elektra, pagrindas ant kurio montuojama elektrinė, turimas elektros tarifas.

Kokios galios elektrinę pasirinkti?

Skirtingai nuo privačių klientų, verslo klientai labiausiai turėtų atkreipti dėmesį į savo objektų pikinius elektros suvartojimus. Saulės elektrinę optimalu įrengti tokią, kurios maksimali generacija neviršytų minimalaus objekto suvartojimo. Tai yra, kad bet kokiu atveju, saulės elektrinės pagamintos kilovatvalandės būtų suvartojamos iš karto. Būtent pagal tai ir reikėtų parinkti saulės elektrinės galią. Bet kokiu atveju, mes padedame pasirinkti reikiamos galios elektrinę.

Kokių gamintojų įrangą montuojame?

Bendradarbiaujame su keliais gamintojais, kurių įranga yra patikrinta ir kokybiška. Modulius renkamės arba lietuviškus Solitek (BOD Group), arba pasaulinius lyderius – Canadian Solar (Kanada), Trina (Kinija). Įtampos keitikliai (inverteriai) – Fronius (Austrija) arba Solar Edge (Izraelis). Tai daugiau nei 20 metų gamyboje besispecializuojančios įmonės. Montavimo medžiagas renkamės iš aliuminio, nerūdijančio plieno, plastiko ir kitų medžiagų konstrukcijas, kurioms suteikiama 10 metų garantija. Didžiąją dalį šių medžiagų tiekia Profiness (Vokietija), kurie taip pat jau du dešimtmečius gamina saulės elektrinių montavimo įrangą.

Kokias garantijas suteikiame?

Savo statomoms elektrinėms suteikiame šias garantijas:
– 25-30 metų 80-90% efektyvumo garantijos moduliams;
– Inverteriui suteikiame 7-12 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 20 metų;
– Tvirtinimo konstrukcijai 10 metų garantiją;
– Montavimo darbų 5 metų garantija.

Ar galiu gauti paramą saulės elektrinei?

Šiuo metu galima pretenduoti į paramą atsinaujinančių išteklių naudojimui pramonės paskirties pastatuose. Užpildykite užklausos formą ir susisiekę su Jumis pristatysime šią paramą išsamiau.

Noriu visiškai atsijungti nuo elektros tinklų. Ar tai įmanoma?

Teoriškai šis atsijungimas yra įmanomas jau dabar. Tačiau praktiškai yra labai svarbu žinoti kokio tipo objektą norite atsijungti. Jeigu tai yra gyvenamasis namas, kuris žiemą vartoja labai daug elektros, tai atsijungimas bus labai brangus, nes reikės daug baterijų. Tačiau jeigu tai yra sodo namas, kuriame būnate tik vasarą ar savaitgaliais, tai jam pakaktų ir nedidelės baterijų talpos, kas leistų pasiekti konkurencingą kainą. Susisiekite su mumis el. paštu info@nogrid.lt ir mes pateiksime išsamesnę informaciją koks sprendimas būtų geriausias Jums.

Naudingi Straipsniai