Saulės elektrinės išsimokėtinai – nuo 28 Eur per mėn.

Saulės elektrinės dar niekada nebuvo tokios prieinamos. Nuo šiol nebereikia turėti kelis ar keliolika tūkstančių eurų norint įsigyti Saulės elektrinę. NoGrid kartu su Luminor banku pristato Saulės elektrinių finansavimą paremta ilgalaike paskola. Didžioji dalis klientų atnešamą naudą galės pajusti jau pirmą mėnesį, nes išsimokėjimas vykdomas be jokios pradinio įnašo, o sutaupymai patiriami iš karto!

Saulės energija individualiems namams tiesiog apsimoka

Saulės elektrinių finansavimas
Saulės jėgainę galima įsirengti ir su palankia paskola.

Individualių namų savininkai turėtų suklusti, nes šis Saulės elektrinės pasiūlymas leidžia ne tik prisidėti prie į atmosferą išmetamo anglies dioksido kiekio mažinimo, bet ir sumažinti savo mėnesines išlaidas. NoGrid skaičiavimais, pasirinkus šį finansavimo modelį, namai, kurie suvartoja ženkliai daugiau elektros gali sutaupyti vidutiniškai 15 proc. išlaidų išleidžiamų elektrai. Klientai namuose įsirengę geoterminį šildymą ar šilumos siurblius dažniausiai yra tie, kurie gali pasinaudoti didžiausia Saulės elektrinės ekonomine nauda. Vienintelis tikras būdas išsiaiškinti ar Saulės jėgainė apsimoka Jums – gauti detalius vertinimus savo namui.

Saulės elektrinių finansavimas

Saulės elektrinių finansavimas
Saulės elektrinės finansuojamos pagal Amerikietišką modelį

Pasinaudoti Saulės elektrinių finansavimu iš tiesų paprasta. NoGrid specialistai įvertina kokia elektrinė yra optimaliausia ir kiek ji kainuoja perkant išsimokėtinai. Jeigu šis pasiūlymas yra tinkamas, namo savininkas pasirašo elektrinės pirkimo sutartį su NoGrid. Duomenys yra perduodami bankui, kuris suteikia finansavimą(reikalingas nekilnojamojo turto įkeitimas). NoGrid montuotojai pastato Saulės elektrinę, kuri prijungiama prie elektros tinklo. Šviečiant Saulei, elektrinė generuoja elektrą, kurią vartotojas gali naudoti momentiškai ir nemokėti ESO tinklams. Perteklinė elektra perduodama pasaugoti į elektros tinklą. Nakties metu, ar momentais, kai elektros poreikis yra didesnis už pagaminamą kiekį, elektra yra ‘išperkama’ iš elektros tinklų už valstybės nustatytą ‘elektros pasaugojimo mokestį’ (0,0377 Eur/kWh), kuris yra daugiau nei 3 kartus mažesnis už standartinius elektros tarifus (0.11 Eur/kWh). Įvertinus momentiškai sunaudojamą energiją, elektros pasaugojimo mokestį ir banko įmoką, klientai turintys bent 5 kW Saulės elektrinę sutaupo apie 15% išlaidų elektros energijai kiekvieną mėnesį. Žinant, kad nereikia mokėti pradinio įnašo, Saulės elektrinė taupo pinigus nuo pirmos dienos.
Paskola, įvertinus vartotojo kreditingumą, suteikiama iki 20 metų laikotarpiui su 3% ir didesnėmis palūkanomis bei jokio pradinio įnašo. 

Ekologiškos Saulės elektrinės populiarėja

Saulės jėgainės įgija vis didesnį populiarumą Lietuvoje ir visame pasaulyje dėl savo ilgaamžiškumo ir generuojamos žaliosios energijos. Džiugi žinia namų savininkams yra ir ta, kad Saulės elektrinė beveik nereikalauja jokios priežiūros – užtenka vos kartą per metus nusivalyti modulius. Įsirengti Saulės jėgainę dar niekada nebuvo taip paprasta, o greičiausiai naudą pajus į ekologišką elektrinį traukinį įšokę anksčiausiai! Jei norite pasinaudoti Saulės jėgainių privalumais, užpildykite anketą NoGrid svetainėje ir išsiaiškinkite, kokią naudą Saulė gali atnešti jums!

Pildyti užklausą ir gauti pasiūlymą

Skaičiavimo pavyzdys:
Jei bankas suteiktų 5000 Eur paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu 20 metų laikotarpiui, tai bendra tavo mokama suma būtų 9450.06 Eur, mėnesio įmoka būtų 27,60 Eur, įmokų skaičius – 240, o bendra kredito kainos metinė norma būtų 7,88 %. Apskaičiuota taikant tokias prielaidas: palūkanų norma – kintamoji, vidutinė metų palūkanų norma sutarties galiojimo laikotarpiu – 3 %, kreditas grąžinamas anuiteto būdu, sutarties sudarymo mokestis 217,22 Eur, mokesčiai, susiję su turto įkeitimu, 180 Eur. Įkeistas turtas turi būti apdraustas. Įkeisto turto vertinimo ir draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl neįtrauktos į bendrą kredito kainos metinę normą.

Svarbu: Įsipareigojimų pagal paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu sutartį įvykdymas bus užtikrinamas nekilnojamojo turto hipoteka. Įkeitęs turtą ir nevykdydamas kredito sutartimi prisiimtų įsipareigojimų, galite prarasti nuosavybės teisę į nekilnojamąjį turtą.