Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą bei naršymo kokybę, taip pat rinkodaros tikslais UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ naudoja slapukus. Jeigu sutinkate su slapukų įrašymu, spauskite “Sutinku”. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Privatumo politikoje .
Kas yra cookies?

Saulės elektrinės

Nogrid komanda jau įrengė daugiau nei 700 saulės elektrinių Lietuvoje. Savo patirtimi pasidalinsime su Jumis, kad įsigytumėte tinkamiausią sprendimą, leisiantį maksimaliai taupyti.

Kaip veikia saulės elektrinė?

Saulės elektrinės dalys ir įrengimo etapai:
 1. Saulės moduliai, montuojami ant namo stogo arba ant žemės
 2. Modulių išdėstymui skirta konstrukcija, tvirtinama ant namo stogo arba statoma ant žemės
 3. Optimizatoriai, tvirtinami, kai montuojama išmani saulės sistema
 4. Inverteris, keičiantis nuolatinę (DC) elektros srovę į kintamą (AC)
 5. Elektros tinklai, į kuriuos nukeliauja sugeneruotas elektros perteklius

Saulės elektrinių tipai

Ant stogo dangos

Ant stogo dangos

Ant šlaitinio stogo tvirtinamos saulės elektrinės yra populiariausias namų savininkų pasirinkimas. Saulės modulių išdėstymą pritaikysime jūsų stogui, kad garantuome maksimalų elektrinės našumą.
Ant plokščio stogo

Ant plokščio stogo

Plokščias stogas taip pat puikiai tinka saulės elektrinei įrengti. Ant stogo sumontuosime konstrukcijas, kurios užtikrins optimalų saulės modulių pasvirimo kampą ir efektyvumą.
Antžeminė

Antžeminė

Antžeminės elektrinės yra puikus sprendimas, kai pastato stogas yra netinkamas papildomoms konstrukcijoms montuoti. Ant žemės įrengtos saulės modulių konstrukcijos nealina žemės ir yra lengvai prižiūrimos.
Integruota į stogą

Integruota į stogą

Galite rinktis saulės elektrinę, tarnaujančią vietoje įprastos stogo dangos. Tai saugus sprendimas, skirtas estetiškam stogo ploto išnaudojimui ir energijos generavimo efektyvumui garantuoti.
Ant fasado

Ant fasado

Į fasadą integruota saulės elektrinė yra šiuolaikiškas būdas generuoti atsinaujinančią energiją tuo pačiu apsaugant pastatą nuo lietaus, sniego ir vėjo poveikio. Saulės elektrinėmis dengto fasado ar kitų architektūrinių elementų nebereikės perdažyti ir kitaip prižiūrėti.

Garantijos

Suteikiame šias garantijas:

Moduliams

suteikiama 12 metų produkto garantiją ir 25-ių metų 80,7% efektyvumo garantiją;

Įtampos keitikliui (inverteriui)

suteikiama 5-12 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 20-25-ių metų;

Tvirtinimo konstrukcijai

10-ies metų garantija

Ranga

(5 metų rangos garantija, 10 metų užslėpto defekto garantija). Nogrid veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Stogo nuolydis ir kryptis

Nors idealus stogo nuolydžio kampas yra 30-40 laipsnių, o kryptis – pietūs, modulius sumontavus kitu kampu ir kryptimi, vis dar galima išsaugoti didelę dalį efektyvumo. Nogrid ekspertai pasiūlys tinkamiausią sprendimą Jūsų stogui!
Stogo nuolydis ir kryptis

Jums reikalinga elektrinės galia

Tinkamos galios elektrinė garantuos efektyvų energijos generavimą. Vidutiniškai 1 kW pagamina 1000 kWh/metus. Jeigu Jūsų namų ūkis per metus suvartoja 8000 kWh, Jums reikalinga maždaug 8 kW galios elektrinė.
Metinis suvarotijimasReikalinga galia
1000 kWh1 kW
5000 kWh5 kW
10 000 kWh10 kW
1 kW iki 7 m2 - ant šlaitinio stogo
1 kW nuo 12 m2 - ant plokščio stogo

Gaminantis vartotojas, dviguba apskaita

Gaminantis vartotojas, dviguba apskaita

Dvipusės apskaitos pavyzdys

Dvipusės apskaitos pavyzdys

Mitai

Kasdien susiduriame su mitais, supančiais saulės elektrines. Nogrid komanda yra pasiruošusi suteikti patikimus ir mokslu pagrįstus atsakymus į Jums kylančius klausimus.
Saulės elektrinė reikalauja labai daug priežiūros.Teisingai įrengta sistema priežiūros nereikalauja. Išskirtiniais atvejais, kuomet elektrinė įrengiama arti spygliuočių miško ar šalia aktyvaus, dulkėto kelio, modulius rekomenduojama nuplauti. Dėl modulių pasvirimo, sniegas nuo elektrinių nukrenta ir jo papildomai valyti nereikia. Nogrid komanda įspės Jus, jei Jūsų elektrinei bus reikalinga priežiūra.
Saulės elektrinės įrengimas labai sudėtingas.Profesionali bei patyrusi komanda elektrinę įrengs lengvai ir greitai. Svarbu šį darbą patikėti profesionalams ir nerizikuoti bandant elektrinę įsirengti patiems. Patikimi rangovai ne tik užtikrins efektyvų elektrinės veikimą, bet ir suteiks garantiją.
Saulės energija Lietuvoje nepasiteisina.Lietuva yra tokia pat saulėta kaip ir viena daugiausiai saulės energijos pagaminanti Europos šalis – Vokietija. Garantuojame, kad jūsų elektrinė sugeneruos pakankamai elektros energijos.
Šviesos intensyvumo Lietuvoje žemėlapis

Gamintojas

Tier 1 sąrašas

Saulės modulių kaina sudaro apie 40-50 % saulės elektrinės kainos, todėl į jų kokybę kreipiamas didžiausias dėmesys. Siūlome saulės modulius iš Tier1 sąrašo, kuri sudaro „Bloomberg New Energy Finance“.

Naujausias Tier1 gamintojų sąrašas: čia

Optimizuota (išmani) sistema

Nogrid vieni pirmųjų Lietuvos rinkoje pradėjo prekiauti ir siūlyti optimizuotą (išmanią) įrangą. Ji yra iki 25% efektyvesnė ir saugesnė nei standartinės sistemos.

Tradicinės ir optimizuotos sistemos skirtumai

Video thumbnail
Žiūrėti video įrašą

Efektyvumas

Optimizuota sistema užtikrina efektyvesnį elektrinės darbą, nes moduliai dirba nepriklausomai vienas nuo kito. Vieno modulio veikimo sumažėjimas del šešėlio ar kitų veiksnių nestabdo kitų modulių veikimo.

Dizainas

Modulius galima išdėstyti ant skirtingų stogo šlaitų, užtikrinant efektyvesnę elektros generaciją.

Monitoringas

Optimizuota sitema leis stebėti kiekvieno modulio veikimą atskirai. Stipriai sumažėjus saulės modulių galiai, tiksliai žinosite kurio modulio efektyvumas nukrito.

Saugumas

Tradicinėje sistemoje net išjungus inverterį ant stogo lieka aukšta įtampa, kuri kelia grėsmę žmogaus gyvybei. Optimizuotos sistemos dėka išjungus inverterį visoje DC grandinėje lieka tik keli vatai, kurie nėra pavojingi. Tai užtikrina saugumą gaisro ar gedimų atvejų.

Priežiūra ir aptarnavimas

Saulės elektrinės nereikalauja daug priežiūros ir leidžia be rūpesčių naudotis atsinaujinančia energija. Kilus bet kokiems klausimams ar nesklandumams – mūsų komanda užtikrins sklandų problemos sprendimą.

Saulės elektrinių stebėjimas 24/7
Net dvejus metus po įrengimo stebime savo klientų, saulės elektrinių veikimą. Paslauga teikiama klientams, įsirengusiems optimizuotą sistemą.
Operatyvus reagavimas
Dvejus metus po įrengimo stebime saulės elektrinių veikimą ir užfiksavę gedimą, susisiekiame su klientu per 1 d.d. bei operatyviai imamės veiksmų. Paslauga teikiama klientams, įsirengusiems optimizuotą sistemą.
Garantinis aptarnavimas
Įvykus gedimui garantiniu laikotarpiu, ne tik nemokamai pakeičiame produktą, bet ir prisiimame įrangos pakeitimo išlaidas
Prisiimame visą atsakomybę
Įmonė „Nogrid“ yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu, kuris padengs nenumatytus nuostolius
Valymas ir sniegas
Valyti saulės elektrinę rekomenduojama kas 2-3 metus (priklausomai nuo vietovės, kurioje gyvenate). Žiemos metu patariama nuo antžeminės elektrinės nuvalyti sniegą.

Procesas

Saulės elektrinės įrengimo procesas:
 1. Įvertiname objektą: elektros sąnaudas, stogo kryptį, plotą ir kt.
 2. Pateikiame pasiūlymą
 3. Pasirašome sutartį
 4. Apsilankome objekte (išmatuojame stogą dronu ir įvertiname vidinį tinklą)
 5. Tvirtinimasis modulių išdėstymas ant namo stogo (atsiunčiame 3D vizualizaciją)
 6. Sumontuojame elektrinę
 7. Saulės elektrinė prijungiama prie ESO tinklų

Atsakykite į kelis klausimus ir gaukite Nogrid pasiūlymą!