Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą bei naršymo kokybę, taip pat rinkodaros tikslais UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ naudoja slapukus. Jeigu sutinkate su slapukų įrašymu, spauskite “Sutinku”. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Privatumo politikoje .
Kas yra cookies?

Paskola saulės elektrinėms

Saulės elektrinių finansavimas ir parama Lietuvos gyventojams – pagalba žmonėms, norintiems prisidėti prie alternatyvios energijos naudojimo ir aplinkosaugos. Naudokite atsinaujinančią elektros energiją ir pasinaudokite patogiomis finansavimo galimybėmis.

Lietuvos gyventojams gali būti teikiama parama saulės elektrinių įsigijimui. Paramą inicijuoja APVA – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra, administruojanti Europos Sąjungos fondų (ISPA, Europos regioninės plėtros, Sanglaudos fondų, LIFE+ programos), LAAIF, Klimato kaitos, Atliekų tvarkymo, Aplinkos apsaugos rėmimo programų ir valstybės lėšomis finansuojamus aplinkos sektoriaus projektus.

Paskutinis kvietimas teikti paraiškas paramai buvo skelbtas 2021 m. balandžio mėnesį. Sekite mūsų komunikaciją ir sužinokite apie artėjančius kvietimus pirmieji.

Atsakykite į kelis klausimus ir gaukite Nogrid pasiūlymą!