Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą bei naršymo kokybę, taip pat rinkodaros tikslais UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ naudoja slapukus. Jeigu sutinkate su slapukų įrašymu, spauskite “Sutinku”. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Privatumo politikoje .
Kas yra cookies?

Swedbank Finansavimas

„SWEDBANK“ PASKOLA

Siekdami pasiūlyti Jums patraukliausias sąlygas įsigyjant aplinką tausojančius sprendimus, kruopščiai rinkomės partnerius, su kuriais dalinamės tikslais ir vertybėmis. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti savo partnerystę su "Swedbank", kuris jau ne vienerius metus laiko tvarumą strateginės svarbos sritimi, o tvarumo siekius integruoja į savo verslo procesus bei paslaugas.

Žalioji „Swedbank“ iniciatyva – saulės elektrinių klientams.

Besirūpinantiems gamta ir pasirinkusiems naudoti saulės energiją elektros gamybai – išskirtinis „Swedbank“ pasiūlymas!

  • Fiksuotos metinės palūkanos: 4,9%.
  • Paskolos suma: nuo 3000 iki 20000 Eur.
  • Paskolos laikotarpis: nuo 6 mėn. iki 10 metų.
  • Paskolos paskirtis: nuosavos ar nutolusios saulės elektrinės įsigijimui.
  • Vienkartinis sutarties administravimo mokestis: 1% (nuo paskolos sumos), bet ne mažiau nei 95 Eur.
  • Paskolą ar jos dalį visuomet galite grąžinti anksčiau termino be jokių papildomų mokesčių.
  • Nereikalingas pradinis įnašas.

Kaip gauti vartojimo paskolą išskirtinėmis sąlygomis:

Nuspręskite, kokio dydžio paskolos ir kokiam laikotarpiui Jums reikia. Užpildykite Paskolos saulės elektrinėms paraišką „Swedbank“ interneto banke. Atsakymą dėl paskolos Jums pateiksime telefonu, SMS arba interneto banko žinute. Su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis galėsite susipažinti interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą. Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą. Už saulės elektrinę atsiskaitysite Jums priimtinu būdu – mokėjimo kortele ar pervedimu į banko sąskaitą.

SVARBU! Sudarę paskolos saulės elektrinėms sutartį, Jūs įsipareigojate įsigyti ir įsirengti nuosavą saulės elektrinę arba įsigyti nutolusios saulės elektrinės dalį. Jūs taip pat įsipareigojate per 180 dienų nuo paskolos sutarties sudarymo bankui pateikti prijungimo prie ESO skirstomojo tinklo sutarties kopiją. Neatlikus aukščiau paminėtų veiksmų arba panaudojus paskolos sumą kitai paskirčiai, bankas pasilieka teisę atšaukti specialią fiksuotą metinių palūkanų normą ir pradėti taikyti 15% fiksuotas metines palūkanas.

PRELIMINARI PASKOLOS MĖNESIO ĮMOKA:

Paskolos suma Preliminari mėn. įmoka
3000 € 32 €
5000 € 53 €
7000 € 74 €
10000 € 106 €

Įmoka apskaičiuota laikantis prielaidų, kad sutarties trukmė yra 120 mėn., taikomos 4,9% palūkanos, sutarties administravimo mokestis 1% (nuo paskolos sumos), bet ne mažiau nei 95 Eur, įmokos mokamos anuiteto metodu.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei imtumėte 8 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 7 metai, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 95 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 114.54 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,74 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 9 685,15 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos. Palūkanos nustatytos su nuolaida, kuri gali būti panaikinta ir nustatyta 15 % metinė fiksuotų palūkanų norma, jei paskola nebus panaudota pagal paskirtį, o tai gali lemti didesnį BVKKMN.

Kreipkitės į Swedbank vadybininkus, kurie padės tinkamai užpildyti paraišką.

Atsakykite į kelis klausimus ir gaukite Nogrid pasiūlymą!