Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą bei naršymo kokybę, taip pat rinkodaros tikslais UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ naudoja slapukus. Jeigu sutinkate su slapukų įrašymu, spauskite “Sutinku”. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Privatumo politikoje .
Kas yra cookies?

Swedbank Finansavimas

„SWEDBANK“ PASKOLA

Siekdami pasiūlyti Jums patraukliausias sąlygas įsigyjant aplinką tausojančius sprendimus, kruopščiai rinkomės partnerius, su kuriais dalinamės tikslais ir vertybėmis. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti savo partnerystę su "Swedbank", kuris jau ne vienerius metus laiko tvarumą strateginės svarbos sritimi, o tvarumo siekius integruoja į savo verslo procesus bei paslaugas.

Žalioji „Swedbank“ iniciatyva – saulės elektrinių klientams.

Besirūpinantiems gamta ir pasirinkusiems naudoti saulės energiją elektros gamybai – išskirtinis „Swedbank“ pasiūlymas! Taikysime itin mažas 8 % metines fiksuotas vartojimo paskolos palūkanas.

Kaip gauti vartojimo paskolą išskirtinėmis sąlygomis:

1. Rezervuokite nutolusios saulės elektrinės dalį iš „Eternia Urban“.

2. Užpildykite vartojimo paskolos paraišką „Swedbank“ interneto banke ir įveskite nuolaidos kodą SAULĖ.

3. Atsakymą dėl paskolos Jums pateiksime telefonu arba SMS žinute.

4. Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą.

SVARBU! Mažiausiai 90 proc. šios paskolos sumos turi būti panaudota įsigyjant nutolusios saulės elektrinės dalį iš UAB „Nogridas“ (Eternia Urban) ir šią sumą pervedant į UAB „Nogridas“ (Eternia Urban) sąskaitą ne vėliau nei per 90 dienų nuo paskolos gavimo (neįvykdžius šios sąlygos, bankas turi teisę panaikinti palūkanų nuolaidą ir taikyti 16 % procentų metinę fiksuotų palūkanų normą).

Pasiūlymas galioja pateikus vartojimo paskolos paraišką 2019 10 01 – 2020 05 01.

PRELIMINARI PASKOLOS MĖNESIO ĮMOKA:

Paskolos suma Preliminari mėn. įmoka
1000 € 20,62 €
2000 € 41,23 €
3000 € 61,84 €

Įmoka apskaičiuota laikantis prielaidų, kad sutarties trukmė yra 60 mėn., taikomos 8% palūkanos, sutarties administravimo mokestis 30 Eur, įmokos mokamos anuiteto metodu.

Daugiau informacijos apie vartojimo paskolas jums suteiks Swedbank pardavimų vadybininkai:

  • Vilniaus apskritis – pardavimų vadybininkė Laima Kareckienė / Tel. +370 62040295
  • Kauno apskritis – pardavimų vadybininkė Ieva Naruševičiūtė / Tel. +37061367980
  • Klaipėdos apskritis – pardavimų vadybininkė Eimantė Juškėnaitė / Tel. +370 617 42 042

Kreipkitės į Swedbank vadybininkus, kurie padės tinkamai užpildyti paraišką.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 2000 Eur vartojimo kreditą, sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 5 metai, taikant 8% metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 30 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 20,62 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 9,93 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2505,38 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Atsakykite į kelis klausimus ir gaukite Nogrid pasiūlymą!