„Nogrid“ – inovatyvus, patikimas ir kokybę vertinantis saulės elektrinių partneris. Savo veiklą pradėjusi 2016 metais, įmonė šiuo metu gali pasidžiaugti dešimties saulės energetikos ekspertų komanda, kuri jau įgyvendino per 400 projektų Lietuvoje ir už jos ribų. Siekdama maksimaliai išpildyti vartotojų lūkesčius, įmonė viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo siūlyti optimizuotus saulės energijos sprendimus, leidžiančius sumažinti šešėlių įtaką sistemai, stebėti ir valdyti sistemą nuotoliniu būdu bei saugiai naudoti įrangą. Nogrid priklauso įmonių grupei iš kurių semiamsi visokeriopos tarptautinės patirties aptarnaudami ne tik privačius asmenis, bet ir verslus bei investuotojus ir už Lietuvos ribų.

Patirtis, žinios ir atsidavimas darbui padeda “Nogrid” įgyvendinti net pačius unikaliausius saulės elektrinių projektus.

Rinkis patikimą partnerį. Rinkis „Nogrid“. Gauk atsakymus į rūpimus klausimus rašydamas   uzklausos@nogrid.lt arba pildydamas užklausą internete https://nogrid.lt/kontaktai/

KODĖL VERTA RINKTIS IŠMANIĄ ĮRANGĄ (OPTIMIZUOTĄ SPRENDIMĄ)?

EFEKTYVUMAS
Optimizuota sistema užtikrina efektyvesnį elektrinės darbą, nes moduliai dirba nepriklausomai nuo vienos kito – vieno modulio veikimo sumažėjimas del šešėlio ar kitų veiksnių nestabdo kitų modulių veikimo.

DIZAINAS
Modulius galima išdėstyti ant skirtingų stogo šlaitų, užtikrinant efektyvesnę elektros generaciją.

MONITORINGAS
Dėka optimizuotos sitemos galite stebėti kiekvieno modulio veikimą atskirai. Stipriai sumažėjus saulės modulių galiai, tiksliai žinosite kurio modulio efektyvumas yra sumažėjęs.

SAUGUMAS
Tradicinėje sistemoje net išjungus inverterį ant stogo lieka aukšta įtampa, kuri kelia grėsmę žmogaus gyvybei, kai tuo tarpu optimizuotos sistemos dėka išjungus inverterį visoje DC grandinėje lieka tik keli vatai, kurie nėra pavojingi.

VARTOTOJŲ DUOMENŲ APSAUGA

Privatumo politika

UAB NOGRIDAS

Įmonės kodas: 304287390

PVM kodas: LT100010296217

Adresas: Kauno g. 16 (5 aukštas), LT-03212, Vilnius

Sąskaita: LT567300010148777551, luminor

+370 633 82 277 arba +370 691 02 020

info@nogrid.lt

Kauno g. 16 (5 aukštas), LT-03212, Vilnius