Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą bei naršymo kokybę, taip pat rinkodaros tikslais UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ naudoja slapukus. Jeigu sutinkate su slapukų įrašymu, spauskite “Sutinku”. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Privatumo politikoje .
Kas yra cookies?

Saulės elektrinės ateities namams

Inovatyvių saulės energijos sprendimų namams ekspertai

Nogrid

Saulės energijos lyderiai

Mes esame inovatyvių ir kokybiškų saulės energijos sprendimų ekspertai. Nuo 2016 metų įrengėme daugiau nei 700 saulės elektrinių Lietuvoje ir už jos ribų. Savo darbe laikomės aukščiausių profesionalumo standartų ir siūlome tik saugiausius bei efektyviausius technologinius sprendimus, užtikrinančius ilgalaikį veikimą.

Didžiuojamės būdami saulės energetikos tendencijų priešakyje. Su Nogrid komanda savo patirtimi dalijasi grupės įmonės: Eternia Solar, teikianti saulės energetikos sprendimus verslui, ir Sun Investment Group, vystanti investicinius saulės energijos projektus Lenkijoje ir kitose Europos šalyse.

Sun Investment Gruop

Lietuvoje ir Lenkijoje lyderiaujanti saulės parkų vystymo įmonė Sun Investment Group perduoda tarptautinę patirtį Nogrid specialistams.

Eternia Solar

Eternia Solar – didelių pramoninių bei antžeminių saulės elektrinių rangos įmonė, įrengusi vienas didžiausių saulės elektrinių ant stogo Baltijos šalyse.

Saulės bendruomenė

Saulės Bendruomenė – nuotolinės saulės energijos projektas. Tai bendra įmonių grupės iniciatyva, leidžianti vartotojams investuoti į saulės elektrinę, nutolusią nuo namų.

Video thumbnail
Žiūrėti video įrašą

Kodėl verta rinktis Nogrid?

Ilgametė patirtis

Sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 700 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų. Mūsų patirtis garantuoja, kad Jūsų elektrinę montuos savo srities ekspertai, kurie užtikrins sklandų procesą.

Išmani įranga

Savo klientams siūlome optimizuotą įrangą, kurią įsigyjame iš pasaulio saulės elektrinių gamybos lyderių. Įsirengę išmanią sistemą, sugeneruosite iki 25% daugiau elektros energijos.

Kokybę užtikrinančios garantijos

Patikėję saulės elektrinės įrengimą Nogrid ekspertams, gausite 25 metų efektyvumo garantiją. Ilgą garantinį laikotarpį taip pat turi visos elektrinės dalys, o Nogrid veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Saugiausios technologijos

Mums rūpi klientų saugumas, todėl siūlome įrangą, kuri turi visus priešgaisrinės saugos atributus. Išmani sistema leis stebėti kiekvieno modulio darbą atskirai ir taip apsisaugoti nuo gedimų.

TOP įmonė

Vertiname skaidrumą ir puoselėjame stabilią įmonės veiklą. Dėl šių priežasčių Nogrid pripažinta viena iš TOP įmonių 2020. Aukštus ekonominio verslo stabilumo ir patikimumo kriterijus atitinka tik 7 įmonės iš 100.

Diplomas
Sertifikatai

Įmonėje Nogrid yra sėkmingai įdiegta, sertifikuota ir atnaujinta integruota kokybės (ISO 9001), aplinkos apsaugos (ISO 14001) ir darbuotojų saugos ir sveikatos (ISO 45001) vadybos sistema. Nogrid nuolat tobulina valdymo procesus, veikia atvirai ir sąžiningai, didelį dėmesį skiria aplinkos apsaugai, darbuotojų žinių saugos ir sveikatos srityje tobulinimui.